top of page
Ev Planı İncelemesi
IMG-20201207-WA0013_edited.jpg

YAP - İŞLET - DEVRET

2020 yılında üretimine başlayıp 2021 yılında önce toprak sahiplerini tapularına kavuşturduğumuz ve sözleşmemiz gereğince 2021 yılında işletmeye başladığımız projemiz; PARS GROUP İŞ MERKEZİ. Bodrum ilçesi Konacık Mahallesinde cadde üzerinde, tamamı yöresel taş ile üretilmiştir. İşletme süresi dolduğunda mal sahiplerine taahhüt edildiği şekli ile teslim edilmek üzere firmamızın kullanımındadır ve seçkin özel ve tüzel kimliklere kiralama yapılmaktadır.

TINY HOUSE

2022 yılında ve 2023 yılında olmak üzere iki tiny house projemizi gururla teslim etmiş bulunmaktayız. Tamamen kişiye özel olarak müşterilerimizin isteklerini tasarıma dönüştürüyoruz. Onay aşamasından sonra ivedilikle karkas ve altyapı çalışmalarını başlatarak resmiyete uygun şekilde tiny house üretimine geçiyoruz. hacim kısıtlı olduğu için burada çözüm yaratmak ve kaliteden ödün vermeyen çözümler sunmak hususlarında PARS GROUP olarak imzamıza güvenebilirsiniz.

tiny 1.jpg
render 1.jpg

KAT KARŞILIĞI

2021 yılında kat karşılığı olarak 6 anahtarlı konut projemizi Bodrum ilçesi, Ortakent mahallesinde 14 ay içerisinde tamamlayarak sözleşme gereğince hak ettiğimiz konutları teslim aldık. Toprak Konutları projemiz kurumsal gayrimenkul firmaları takibinde konutlarımız yeni sahiplerine kavuşturuldu. Mütteahhit firma olarak 5 yıl boyunca imalattan kaynaklı tüm sorunların tarafımızca güvence altında olduğunun bilincindeyiz. Bu hususta satış aşamasında gösterilen hassasiyet satış sonrasında da aynı çizgide devam etmektedir.

TADİLAT - TAAHHÜT

Sayısız referansımızın bulunduğu, irili ufaklı birçok tadilat işimizde en önemli motivasyonumuz müşteri memnuniyetidir. Keşif aşamasında gereken bir çok detayı inceleyerek doğru bilgiyi ve doğru ürünü sunmaya gayret etmekteyiz. Altına imza atamayacağımız herhangi bir sürecin parçası olmamak adına tüm şeffaflığı ile projenin teklifini sunuyoruz. Zaman ve maliyet esaslarına gereken hassasiyeti gösteriyor, gecikme söz konusu olmasına karşın müşterimizi garanti altına alıyoruz. Tüm ürün seçimlerinde geniş bir yelpazede alternatifler ile görsel sunumlar hazırlıyoruz. Tadilat aşamasını bir eziyete değil bir festivale çevirmek için buradayız.

2021_11_11_12_15_IMG_0518_edited.jpg
bottom of page